Kotle.cz

Výrobky

Ekoefekt 24 EKODESIGN

Unikátní automatický kotel EKOEFEKT 24 s otáčivým roštem. Jedinečnost kotle je v malých rozměrech a kompaktní konstrukcí prověřenou více než 20 let. Kotle s válcovým roštem jsou vhodné pro spalování hnědého uhlí zrnitosti ořech 2. Největším přínosem tohoto zařízení je její tepelná pohoda ­ přikládání, jednoduchá obsluha, čištění a údržba. Ke kotli nabízíme výběr násypky ze široké škály různých druhů. Velkou předností kotlů EKOEFEKT je jejich dlouhá životnost a nízké náklady na vytápění. Optimální regulovaný výkon 5-29 kW. Palivo: hnědé uhlí - ořech 2. Kotel splňuje směrnici o Ekodesignu.

Cena bez DPH : dle aktuální cenové nabídky.

Ekoefekt 48 EKODESIGN

Základní součástí unikátní konstrukce kotle EKOEFEKT 48 je speciálně řešený otáčivý rošt. Kotle s válcovým roštem jsou vhodné pro spalování hnědého uhlí zrnitosti ořech 2. Malé množství paliva se postupně gravitací sesouvá ze zásobníku na rošt, na němž dokonale prohoří díky udržování nízké vrstvy paliva. Rošt je speciální segmentové válcové konstrukce, jeho otáčivý pohyb zajišťuje samočinný přísun paliva ze zásobníku a odvod škváry do popelníkového prostoru. Optimální regulovaný výkon 10-48 kW. Palivo: hnědé uhlí - ořech 2. Kotel splňuje směrnici o Ekodesignu.

Cena bez DPH : dle aktuální cenové nabídky.

Ekoefekt BIO 130 EKODESIGN

Automatický kotel s otočným litinovým roštem osvědčené konstrukce spalující hnědé uhlí nebo směs hnědého uhlí a dřevěné štěpky. Ideální pro Váš bytový dům, průmyslový objekt či školu. Kotle EKOEFEKT jsou určeny pro pohodlné, ekologické a ekonomické vytápění s minimálními nároky na obsluhu kotle. Základem kotlů EKOEFEKT je unikátní konstrukce s válcovým otočným roštem. Optimální regulovaný výkon 40-138 kW. Palivo: hnědé uhlí, směs uhlí s dřevěnou štěpkou. Kotel splňuje směrnici o Ekodesignu.

Cena bez DPH : dle aktuální cenové nabídky.

Ekoefekt BIO 190 EKODESIGN

Automatický kotel s otočným litinovým roštem osvědčené konstrukce spalující hnědé uhlí nebo směs hnědého uhlí a dřevěné štěpky. Ideální pro Váš bytový dům, průmyslový objekt či školu. Kotle EKOEFEKT jsou určeny pro pohodlné, ekologické a ekonomické vytápění s minimálními nároky na obsluhu kotle. Základem kotlů EKOEFEKT je unikátní konstrukce s válcovým otočným roštem. Optimální regulovaný výkon 50-210 kW. Palivo: hnědé uhlí, směs uhlí s dřevěnou štěpkou. Kotel splňuje směrnici o Ekodesignu.

Cena bez DPH : dle aktuální cenové nabídky.

EKOEFEKT 600

Automatický kotel s otočným litinovým roštem osvědčené konstrukce spalující hnědé uhlí nebo směs hnědého uhlí a dřevěné štěpky. Ideální pro soustavu bytových domů, průmyslový objekt či školu. Kotle splňují nízkoemisní kritéria. Kotle EKOEFEKT jsou určeny pro pohodlné, ekologické a ekonomické vytápění s minimálními nároky na obsluhu kotle. Základem kotlů EKOEFEKT je unikátní konstrukce s válcovým otočným roštem. Optimální regulovaný výkon 250-600 kW. Palivo: hnědé uhlí, směs uhlí s dřevěnou štěpkou

Cena bez DPH : dle aktuální cenové nabídky.

Provádíme prodej, montáž a servis kotlů těchto značek:

Pro více informací přejděte na stránky výrobce.

 

EKOEFEKT www.ekoefekt.cz

CARBOROBOT www.ekoefekt.cz

 

Pro nezávaznou cenovou nabídku kontaktujte naše obchodní oddělení.

 

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ

Po – Pá 7:30 – 15:00 hodin
+420 724 271 942
ekoefekt@seznam.cz

TECHNICKÉ ODDĚLENÍ

Po – Pá 7:30 – 15:00 hod.
+420 736 765 014
technik.ekoefekt@kotle.cz

VEDENÍ FIRMY

Člen představenstva:
+420 603 355 050
ekoefekt@kotle.cz